Select Page

Makina ne Shitje Fier

Blini Makinen tuaj te preferuar.

Nese jeni duke kerkuar Makina te perdorura ne qytetin e Fierit atehere jeni ne vendin e duhur.
Na kontaktoni ne numrin e Telefonit/Whatsapp.
+355 69 31 78 265.

Shitje makinash fier

Ne qytetin e fierit jemi nder te paret ne kete biznes dhe eksperienca jone shume vjeçare do tju vij ne ndihme per te zgjedhur makinen tuaj te preferuar.

makina me qera Fier

Ofrojme makina me qera per te gjithe te interesuarit

Paketa Ditore | Javore | 10 Ditore

 

Makinat e ardhura se fundi.

Ka ardhur momenti qe te zgjedhesh makinen qe shume e ke deshiruar
Ejani ne dyqanin tone per te krijuar nje ide me te mire rreth ketyre makinave.

Tregu i makinave Fier

Reklamat tona ne Web

Makina ne shitje Fier
shitje makinash fier
makina te perdorura fier
Makina te perdorura ne Qytetin e Fierit

Ne Makina ne Shitje Fier ofrojme nje gam me te gjere te makinave te perdorura me cilesi te garantuar. Kjo eshte arsyeja pse shume kliente i kane besuar sherbimet tona.  Ne kemi nje gam me te gjere te makinave te perdorura qe nga automjetet me karburant, automjetet me gaz, automjetet me dy karburante, makinat e luksit dhe shume modele te tjera. Ne gjithashtu ofrojme edhe sherbime te ndryshme per automjetet tuaja si kontroll te rregullt, kontroll te pjesive, shtim te performancave, riparim te defekteve, dhe sherbime te tjera te mbeshtetur te partneret tane.

 

Ne mbeshtetemi ne nje ekip profesional te cilat ndihmojne ne sherbimin e cilesise se larte qe ofrojme. Ekipi yne eshte i pajisur me teknologjine e fundit dhe me teknike te specializuara, i cili ju mundeson te kontrolloni me lehte automjetin tuaj te perdorur. Gjithashtu, ne kemi nje grup te madh te specialisteve te cilet mund te ju ndihmojne me kontrollin e automjetit tuaj.

 

Ne Makina ne Shitje Fier, ne garantojme cilesine e sherbimit te larte qe ne ofrojme. Ne e dimi se ju keni nevoje per nje sherbim te mire me cmim te arsyeshme. Ne gjithashtu ju ofrojme edhe nje garanti per cdo blerje, duke ju siguruar qe ju do te merrni nje makine cilesore te perdorur.

 

Ne Makina ne Shitje Fier, ju mund te merrni nje makine te perdorur me nje cmim te arsyeshme dhe me cilesi te garantuar. Ne ju garantojme se ju do te keni nje sherbim te mire ne cdo moment 0693178265.

na ndiqni ne rrjetet sociale si Facebook dhe instagram

Makina Fier

Makina Fier

Nese jeni duke kerkuar makina te perdorur me cilesi te mire dhe me çmim konkurues jeni ne vendin e duhur.

Makinat tona perzgjidhen ne baz te kerkesave te klienteve.

Eksperienca jone shume vjeçare do t’ju vij ne ndihme per te zgjedhur makinen qe deshironi.

Fier Shitje Makinash. Nje eksperienc qe do t’ju peqej.

100%

100% cilesi e garantuar

Makina të përdorura Fier

Aktiviteti yne ne tregetine e makinave ka filluar ne qytetin e Fierit ne vitin 2000.
Qe nga ky vit jemi munduar te sjellim per klientent tane makina nga me te ndryshme nga Italia dhe Gjermania makina sportive
makina te markave me te njohura, makina  per koleksionist si edhe shum e shume makina te llojeve te ndryshme ne baz edhe te kerkesave te klienit.

Makina ne shitje Fier

Shitje makinash Fier

Na Kontaktoni

+355 69 31 78 265

Tregu i makinave të përdorura Fier

RRUGA MURIALDO
Makina ne shitje.

JEMI HAPUR

E HENË :              9:00 – 18:00
E MARTË :          9:00 – 18:00
E MËRKURË :   9:00 – 18:00
E ENJTE :             9:00 – 18:00
E PREMTE :        9:00 – 18:00
E SHTUNË :        9:00 – 18:00
E DIELË :               MBYLLUR

Reklama Falas

Njoftime Falas
Shpërndaje

Cel

Pin It on Pinterest